Not: Uygulanacak katı solucan gübresinin en doğru miktarı, toprak analiz sonuçlarına göre belirlenir. Farklı uygulamalar için Vermis Organik Tarım uzmanlarına danışılması önerilir.

DEPOLAMA

Doğrudan güneş ışığı olmayan, nemsiz ve kuru ortamda 5 ila 30°C arasında depolanmalıdır. Taşıma ve depolama sırasında koliler, bidonlar ve ambalajlar kesinlikle ters çevrilmemelidir.

FİRMA BEYANI

Firma belirtilen bileşimi uygun olarak imal edildiğini ve etikette belirtilen şartlar dâhilinde kullanılması halinde yazılı tavsiyelere uygunluğunu garanti eder. Ürünün yanlış tatbikinden, zamanında kullanılmamasından, yanlış depolanmasından dolayı meydana gelebilecek zarar, ziyan ve tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Bu ürünün kontrol ve sertifikasyon işlemlerini Magenta Tarımsal Ürünler Gıda Kontrol Denetim ve Sertifikasyon Tic. Ltd. Şti. (KSK Kodu: TR_OT-38) gerçekleştirilmiş VERMİS TARIM VE HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından  (Müteşşebbis Sertifika No: TR-OT-38-MG2-0015/35-001  )üretilmiş ve  5262 sayılı organik tarım kanunu ve 27676 sayılı organik tarımın esasları ve uygulanmasına ilişkin yönetmelik EK-1  e göre Organik tarımda kullanılabilen bir üründür.