Üretimlerimiz, akademik danışmanlık desteği ile en güncel bilgiler ve tecrübelerin varlığıyla gerçekleştirilmektedir.

MCL Grup Lojistik iştiraklerinden olan şirketimiz, VERMİS Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2016 yılında kurulmuş olup,

Subaşı Mahallesi, 206. Sokak, No: 6/1 35885  Torbalı / İZMİR adresinde

Vergi Dairesi: Torbalı  Vergi No: 924 051 3686

Ticaret Sicil No: 5789 Torbalı Ticaret Odası üyesi ve Oda Sicil No: 5734 numaralı kaydıyla ve ilgili bakanlıklarımızın tüm mevzuat, kanun ve uygulamaları kapsamında denetimli olarak, 2000 metrekare kapalı, 2500 metre kare açık alan olmak üzere toplamda 4500 metrekarelik arazide, ISO 9001: 20105 kalite yönetim sistemi standartlarında, IFC-Q-5-19-1-2269N sertifikasyon numarasıyla üretim faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Sağlıklı nesillerin devamlılığı ve kaliteli bir hayatın sürdürülebilirliği adına, doğru, güvenilir ve daha az kimyasalın olduğu bir bitkisel üretim hayal ediyoruz. Doğanın ve doğallığın içinde olarak, doğayla birlikte üretken olmanın hayalini kuruyoruz. Yeryüzünde yaşayan tüm bireylerin dengeli, eşit ve hastalıksız bir geleceği olmasını hayal ediyoruz. Bunu bir misyon olarak kabul ediyor ve bu mantıkla doğadan aldığımız organik kaynaklarla ve atıklarla, minik ama yaptıkları iş büyük olan solucanlarımızı besliyor, kaliteli ve nitelikli organik sıvı gübrelerle birlikte %100 solucan gübresini de katı ve sıvı formda üretiyoruz. Sihirli solucanlarımızın gerçekleştirdiği bu yaşamsal mucizeyi tüm insanlığın hizmetine sunuyoruz.

Mevcut şartlarda, içinde çok fazla kimyasalların kullanıldığı geleneksel tarım uygulamalarıyla çocuklarımızı büyütüyor ve yarınlara hazırlıyoruz. İnsanlık, doğanın içinde hazır halde bulunan doğal ve organik kaynaklar yerine, daha hızlı bir üretimle, getirisi ve miktarı daha fazla olan ve daha çok kazandıran kimyasalların peşinde koşturuyor. Kısa vadeli bu kazanımlar aslında insanlığın sürdürülebilir ömrünü kısaltıyor. Daha kaliteli bir yaşam için, gelecek nesillerimizin sağlığı için yarınları bugünlerden kurgulamalıyız. Bu vizyonla VERMİS olarak Türk tarımında yaratıcı ve yenilikçi dönüşümü gerçekleştiriyoruz. Uzman kadrolarımızla daha iyisi için çalışıyor, deniyor ve araştırıyoruz.

Saygılarımızla…

Daha detaylı bilgi için bize ulaşın

İletişim