Alışveriş Sepeti
0

Alışveriş Sepetiniz şu an boş

Mağazaya git

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Organik Gübre Üretimi

Teknolojinin sağladığı en üst seviye ve yöntemlerle yüksek kaliteli organik gübreler ve solucan gübresi (vermikompost) üretiyoruz. Organik madde oranları açısından çok düşük seviyelerde olan ülkemiz toprakları için solucanlarımızı tamamen organik atıklarla, özel mamalarla özenle besliyor ve onlara sizler için bebek gibi bakıyoruz. Üretim tekniklerini ve programlarını akademik destek ve bilgi zenginliği ile yapıyoruz.

Kompost Üretimi

Solucanlarımızı doğru ve dengeli beslemek amacıyla besin değerleri açısından yüksek potansiyelde ve kalitede kompost hazırlıyoruz. Bu eşsiz kompost solucanların çok sevdiği ve konfor içinde sağlıklı yaşayarak mutlu olmalarını sağlıyor. Bunun sonucunda bu konforlarıyla dışkıları son derece kaliteli ve yüksek değerli bir organik ürün yani vermikompost oluyor. Bu değer topraklarımızla birleşerek sağlıklı, organik ve güvenilir gıda üretimine katkı sağlıyor.

Solucan (Eisenia Fetida) Üretimi

Solucan gübresi üretiminde kullanılan, yüksek üretim yeteneğine sahip Eisenia fetida türü solucanları sağlıklı biçimde çoğaltıyoruz. Ne istediklerini, neyi sevdiklerini biliyor buna göre yaşam kalitelerini yükseltiyor, çiftleşmeleri ve kendi kendine çoğalabilmeleri için doğal ortamlarını yaratıyoruz.

Organik Gübreleme Desteği

Organik solucan gübremizi ürettikten sonra, bunun doğru ve etkili kullanılması amacıyla bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Ürünümüzün, doğru bilgilerle amacına uygun kullanılması ve kullanıcılar için memnuniyet oluşturması, bitkisel ürünler içinde maksimum fayda sağlaması için teknik destek veriyoruz. Bu teknik bilgi desteği gereksinimlerinize, akademik düzeyde, pratik bilgilerle ve tecrübelerimizle yanıt veriyoruz. Toprağınızı en verimli hâle getirmek sizin için olduğu kadar bizim için de son derece önemlidir. Bu topraklarda yetiştirilen ürünlerle çocuklarımızı ve kendimizi besliyor ve yaşamımızı sürdürüyoruz. Sağlıklı bir nesil için sağlıklı bir üretim diyoruz.

Eğitim Ve Danışmanlık

Solucan gübresi üretimi amacıyla, gruplara, şirketlere ve okullara solucan gübresi ve organik gübreleme teknikleri hakkında eğitim programları hazırlıyoruz. Solucan gübresi gibi, organik ve mucize bir değerin doğru bilgilerle üretilebilmesi için dayanışma içinde bilgi paylaşımında bulunuyoruz. Bilgi paylaştıkça değerli ve yararlı olur.

Proje Hazırlama, Uygulama

Solucan gübresi üretimi yapılması hedeflendiğinde, üretimden beslemeye kadar ilgili her konuda ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Kurulması kolay ve teknolojik açıdan basit ticari üretim modelinden, yüksek teknolojili ve yüksek fiyatlı büyük tesis kurulumuna kadar her büyüklükteki üretim modelleri için, proje hazırlanması, makina ve ekipman konularında destek veriyoruz.