Alışveriş Sepeti
0

Alışveriş Sepetiniz şu an boş

Mağazaya git

Topraktan Gelen
Güç!

MCL Lojistik Grup iştiraklerinden olan şirketimiz, VERMİS Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret Ltd. Şti. 2016 yılında kurulmuş olup, fabrika, Subaşı Mahallesi, 206. Sokak, No: 6/1 35885 Torbalı/İZMİR adresindedir. ISO 9001: 2015 kalite yönetim sistemi standartlarında, IFC- 01.21.9588.115098.D sertifikasyon numarasıyla ve ilgili bakanlıklarımızın tüm mevzuat, kanun ve uygulamaları kapsamında denetimli olarak, 2000 metrekare kapalı, 2500 metre kare açık alan olmak üzere toplamda 4500 metrekarelik arazide üretim yaparak yurt içi ve yurt dışı satış faaliyetlerini yürütmektedir.

Sağlıklı Nesillerin Devamlılığı İçin Sürdürülebilirlik!

Sağlıklı nesillerin devamlılığı ve kaliteli bir hayatın sürdürülebilirliği adına, doğru, güvenilir ve daha az kimyasalın olduğu bir bitkisel üretim hayal ediyoruz. Doğanın ve doğallığın içinde olarak, doğayla birlikte üretken olmanın hayalini kuruyoruz. Yeryüzünde yaşayan tüm bireylerin dengeli, eşit ve hastalıksız bir geleceği olmasını hayal ediyoruz. Bunu bir misyon olarak kabul ediyor ve bu mantıkla doğadan aldığımız organik kaynaklarla ve atıklarla, minik ama yaptıkları iş büyük olan solucanlarımızı besliyor, kaliteli ve nitelikli organik aktivatör, biyostimulant, sıvı gübrelerle birlikte katı ve sıvı halde %100 solucan gübresini ultrasonik kavitasyon tekniğiyle üretiyoruz. Sihirli solucanlarımızın gerçekleştirdiği bu yaşamsal mucizeyi tüm insanlığın hizmetine sunuyoruz. Yenilikçi ve farklı organik molekülleri çoklu karışımlar halinde barındıran ekstra kaliteli tüm gübrelerimizi nanoteknolojiyle üretiyoruz.

Daha Sürdürülebilir Bir Gelecek

Mevcut şartlarda, içinde çok fazla kimyasalların kullanıldığı geleneksel tarım uygulamalarıyla çocuklarımızı büyütüyor ve yarınlara hazırlıyoruz. İnsanlık, doğanın içinde hazır halde bulunan doğal ve organik kaynaklar yerine, daha hızlı bir üretimle, getirisi ve miktarı daha fazla olan ve daha çok kazandıran kimyasalların peşinde koşturuyorken kısa vadeli bu kazanımlarla aslında insanlığın sürdürülebilir ömrü azaltılmış oluyor. Daha kaliteli bir yaşam için, gelecek nesillerimizin sağlığı için yarınları bugünlerden kurgulamalıyız. Bu vizyonla Vermis Tarım olarak, bitkisel üretimde yaratıcı ve yenilikçi dönüşüme katkı veriyoruz. Uzman kadrolarımızla daha iyisi için çalışıyor, deniyor ve araştırıyoruz.

Ziyaret Edin

Subaşı Mahallesi, 206. Sokak, No: 6/1 35885 Torbalı / İzmir

09:00 - 18:00

bilgi@vermis.com.tr